pro Xoxo Duff
Po tu dobu co mám hiatus, upravuju blog.
FANCLUB - Opravený, náhled ZDE
TŘÍDĚNÍ AFFS - Hotovo, náhled ZDE
NOVÝ DESSIGN - Není, bude až po zkončení hiatusu
NOVÉ POPISKY - Není, budou až po zkončení hiatusu spolo s dessem


Březen 2011

AVATARS - Event Selena Gomez

31. března 2011 v 20:06 | Xoxo Duff |  Avatars
- Tak, tohle je pro dnešek poslední článek, protože pujdu ještě oběhnout AFFS a pak si chcu jít lehnout. Tady máte ty slibované avatary ! :D Mě se líbí z mých avatarů nejvíc. Tak doufám že i vám, a využijete je někde ! :) Byla bych moc ráda ! Prosím, poraďte mi z něčím, je to napsané pod tímto článkem u BANNERŮ ! ;) Byla bych vám vďečná :-*
Více v celém článku.

PNG - Nápis statistic

31. března 2011 v 20:01 | Xoxo Duff |  PNG
- Pokud si někdo přidáváte na blog svoji návštěvnost, tak můžete použít tohle, co jsem pro vás udělala. Je to jednoduché. Snad se vám to líbí a třeba to někam použijete ! :) Ještě jednou připomínám, jestli by jste mi mohli poradit s něčím, je to napsané u článku pod tímto ! ;)
- Při použití uveď by Xoxo Duff nebo moji ikonku !

BANNERS - Out Miley Ray Cyrus

31. března 2011 v 19:56 | Xoxo Duff |  Banners
- Udělala jsem jedny bannery s Miley :) Jmenuje se to Out Miley Ray Cyrus, protože jsou tam fotky, když je Miley venku, jako že z někama jde. A to prostřední jméno Ray jsem tam dala protože je na jenom banneru. No, ale doufám že se vám líbí mě jo ! ;) Snad je někam použijete :) Jo a prosím vás nevíte, jak se třeba všechny avatary dají dát vedle sebe ? Prosím poraďte mi ! :/
Více v celém článku.

Shopping lemon in Hollywood, Kalifornie 29.3. 2011

31. března 2011 v 19:18 | Xoxo Duff |  Paparazzi 2011
Tak vás zdravím :) Už vím proč mi nejdou vložit ty obrázky, řekla mi to kámoška, mě by to teda nenapadlo :D Dneska je jenom jedna novinky s Hilary. Hilary si kupovala limonádu a občerstevní v západním Hollywoodu, Kalifornie 29.3. 2011. Moc ji to slušelo, jako vždy :-* Měla skvělou kabelku. Podívejte se !

Po tělocvičně si zašla do kadeřnictví, kde si nechala změnit barvu vlasů. Opět na blond. Co myslíte, byly lepší ty před tím, nebo ji sluší i tyto ? Mě se líbí :)

New images from Belgia

30. března 2011 v 19:48 | Xoxo Duff |  Photoshoot 2011
Už dříve jsem přidávala několik fotek Hilary z Elixir Tour v Belgii, které jste měli možnost shlédnout. Tentokrát tu mám pro vás další. Všechny fotky jsou moc krásné :) Podívejte se ! Hilary je krásně nalíčená a moc ji to sluší.
Velká fotka nejde vložit, až půjde dám ji sem :) Mám pro vás novou zprávu, budu mít nový dessign ! Těšte se !
Click para ver albumClick para ver albumClick para ver albumClick para ver album

Foto She Wants Me in Beverly Hills

30. března 2011 v 19:44 | Xoxo Duff |  News
Mám tu pro vás jednu fotku z natáční Hilaryiného nového filmu She Wants Me v Beverly Hills. Ta fotka je překrásná. O jejím outfitu ani nemluvím :O Je dokonalý, ta sukně, to tílko, brýlky ♥ Podívejte se na tu fotku ! :)
Jak jsem psala že budu přidávat i grafiku, tak nebudu, protože mi nejdou vložit do článků žádné obrázky :(

Click para ver album


Blessing In a Backpack - Videos

30. března 2011 v 19:37 | Xoxo Duff |  Intreview videos
Mám tady pro vás tři videa. Někde jsou tam i rozhovory. Kde Hilary navštívila ty tři školy, jak jsem psala. :) Jedno už jsem přidávala, ale dám ho sem opět. Podívejte se !

ATLANTA :


INDIANAPOLIS:


CHICAGO:


Můj den stručně + plán na teďka

30. března 2011 v 19:18 | Xoxo Duff |  Já píšu
Ahojte .. :) Jak se máte ? Já docela dobře :) Dneska ve škole to bylo docela vpoho. Psali jsme dvě písemky, ale mám taky 3. To je jedno. Co už. To je tak, když zchytáte ty nejhorší učitele, což se může stát jenom mě ;xx Včera jsem přidala jenom myslím dva články a AFFS jsem neoběhla, protože už mi nezbyl čas, chtěla jsem se jít dívat na TV. Mám tady pro vás plán na dnešek. Teďka pujdu zveřejnit pár článků, ale dneska pro vás mám i novinky, přidám i grafiku. Chtěla jsem zveřejnit jedny avatary, ale bohužel mi to nejde ani vložit do článku, protože mi to píše jakýchci 400 obrázku že to překročilo :D Fakt skvělé, zrovna tyhle avatary se mi líbí z mých nejvíc, jsou se Selenou.. No co už :x Tak já jdu přidat nějaké články a pak oběhnout AFFS :) Užijte si zbytek dne :-* Pa ♥ To jméno je od mého Sister Site. Klik. Je moc pěkný, ještě jednou moc děkuju :-*

SETY - Vashley

29. března 2011 v 19:21 | Xoxo Duff |  Sety
- Jelikož dneska nejsou žádné novinky, budu přidávat grafiku :D Hodně grafiky, mám ji sice hnusnou, ale jsem začátečník ;) Udělala jsem set s Vashley :) Snad se vám líbí a někam ho použijete. Je tam oddělovač, avatar a ikonka :)
- Při použití uveď by Xoxo Duff nebo moji ikonku !

AVATARS - Shoot Selena Gomez

28. března 2011 v 19:33 | Xoxo Duff |  Avatars
- Jak jsem psala že jsem dotala nápad, tak tak to dopadlo :D Myslíš si že se mi povedly, a nejvíc se mi líbí te první. Doufám že se líbí i vám, vždyť nejsou nejhorší :D Použít můžete kam chcete. Tohle je pro dnešek poslední článek, musím jít ještě oběhnout AFFS. :)
Více v celém článku.
free counters
 Aktualizace FLAG counter 20.2. 2011 16:42


JSEM FANOUŠKEM