pro Xoxo Duff
Po tu dobu co mám hiatus, upravuju blog.
FANCLUB - Opravený, náhled ZDE
TŘÍDĚNÍ AFFS - Hotovo, náhled ZDE
NOVÝ DESSIGN - Není, bude až po zkončení hiatusu
NOVÉ POPISKY - Není, budou až po zkončení hiatusu spolo s dessem


Duben 2011

TŘÍDĚNÍ AFFS

19. dubna 2011 v 21:25 | Xoxo Duff |  AFFILATES
Tak, tady je to slibované třídění AFFS. Jen tak, hiatus mám stále, ale upravuju blog. :)
Prostě, rozhodla jsem se udělat takové moje třídění AFFS. Nechci dělat kontrolu AFFS, to by bylo na nic. Už jsem si jednou udělala a stejnak je nejlepší když si AFFS roztřídím podle sebe, tak jak se chodí. Budou opět čtyři skupiny - Sister, elite, top a regular :) Obíhat AFFS je docela na dlouho. Tak jsem se rozhodla že budu mít max. 40 AFFS ! Udělala bych třeba dvě výjimky, ale zabírá mi to docela dost času. :/ Podívejte se jak jste dopadli ! ;)
AFFS označené tímhle nakloněným znamená, že mají hiatus nebo na blogu nejsou. Omlouvám se některým AFFS, pokud se tam nenašli. Mám k tomu svoje důvody. Snad to chápete :)

HIATUS ( 15.4. 2011 - ??.?. 2011 )

15. dubna 2011 v 19:07 | Xoxo Duff |  All about blog
Zdravím všechny po dlouhé době mojí nepřítomnosti. :)
Tenhle článek, je článek, kdy vám chci oznámit, že si dávám Hiatus. Nevím jak dlouho bude trvat, ale týden minimálně. Důvod, nebo důvody jsou následující. Mnoho z vás blog bere jako povinnost. Mě to spíš přišlo jako zábava. A něco vás baví, pak vás to ale časem omrzí .. já neříkám že blog mě nebaví, je skvělé mít blog .. atd. Ale v poslední době mě prostě vůbec nebaví. Měla jsem hodně učení, ale to v tom tak moc roli nehraje. Nebaví mě a místo toho abych seděla u počítače radši jdu ven, nebo něco jiného, než sedět na počítači. Blog mě strašně baví a doufám že se sem co nejdřív vrátím, a doplním všechno, co jsem prošvihla. :) Doufám že mě chápete. Prosím AFFS aby si mě nevymazali a vynechali mě ze všech kontrol. Na blog se budu chodit dívat, ale nebudou novinky, prostě nic. Ani AFFS nebudu obíhat. Tak to je asi vše. Mějte se tu hezky !

PROSÍM AFFS, ABY SI TO PŘEČETLI !


Ema Roberts Wanna New CD

13. dubna 2011 v 19:54 | Xoxo Duff |  News
Herečka Ema Roberts napsala Hilary na twitter, zda by nemohly natočit nové album. Jak ale víme, Hilary potřebuje trochu času, aby se věnovala herectví, manželství a sága Elixir. Řekla, že je není spokojená a tím, jakou hudbu dělala doposud a chtěla by zkusit nějaký nový styl "Miluju Ushera!" . Navíc finančně zajištěná je už na pohádkovou dobu a tak nahrávání nového CD dělá (nebo dued) jen pro fanoušky.
Ema ale z celebrit neni jediná, kdo má rád Hilary a těší sa na její nové album. Svou závislost oznámila Miley Cyrus a nebála se to prozradit i její kamarádka Ashley Tisdale nebo Selena Gomez.
Za informaci děkuju tady. :)

Hilary Duff not Returning To Gossip Girl

13. dubna 2011 v 19:34 | Xoxo Duff |  News
Jak jsem vám psala, že se Hilary bude vracet do posledního dílu seriálu Gossip Girl, tak to neni pravda. Zvěsti jsou nepravdivé. Pověsti měl Duff opakovat její roli jako Olivia Burke, ex-přítelkyně Dana. Také řekl, že Clémence Poésy a Katie Cassiy se vrátí. CW zatím komentoval.

Nicméně, Michelle Trachtenberg a Desmond Harringhton je pravděpodobné, že se vrátí jako Georgina Sparks a Jack Bass.

News about Bloodworth

13. dubna 2011 v 19:19 | Xoxo Duff |  News
Omluvám se že jsem včera už nic nepřidala :/
Jak už víte, Hilary ztvárnila jednu z hlavních postav ve filmu Bloodworth, který bude mít premiéru. Hilary se ji také zúčastní :) Premiéra by měla proběhnout v pátek 15.5. 2011. Pokud chcete vědět víc, dočtete se to na officiálních stránkách tady .

Statistics ( 4.4. 2011 - 10.4. 2011 )

13. dubna 2011 v 17:24 | Xoxo Duff |  Statistics
Pondělí : 44
Úterý : 46
Středa : 41
Čtvrtek : 16
Pátek : 37
Sobota : 49
Neděle : 49

Celkem : 282

Dobrá návštěvnost :) Ale ten čtvrtek je hrozný :D To jsem tu nebyla, protože jsem měla kroužek a ještě jsem se musela učit .. Děkuju :*

No internet, no blog ..

12. dubna 2011 v 19:42 | Xoxo Duff |  Já píšu
Ahooooooojte ! ♥ Zdravím vás všechny ! :)
Teďka jsem tu nebyla v neděli ani včera .. Důvod je jediný, na blog se mi vůbec nechtělo a včera nám nešel internet, takže super. Teďka tu budu jenom chvilku, musím přidat návštěvnost, možná nějaký článek, ale AFFS objehnout asi nestihnu. :/ Možná jo, uvidím :) Včera jsme se fotili se třídou, já už to vidí, zase tam budu jak debil, :DDD na té fotce. Jo a ještě si musím uložit nové AFFS :) Mám tu 40 komentářů u toho článku pod tímto, achjo :xx na všechno odepsat, atd.. :D Takže .. za chvilku jsem tady s novýma článkama :) Mějte se, Papa :-*

Swimming With Dolphins at Atlantis Resort 26.1. 2009

9. dubna 2011 v 20:31 | Xoxo Duff |  Paparazzi 2009
Ahojte, dneska jsem si doplnila Hilary's twitter, ale ještě mi chybí měsíc duben, je toho fakt moc :D Pro dnešek tu mám poslední článek.
Hilary byla s Mikem plavat s delfínama 26.1. 2009 na Bahamách. Taky bych chtěla, jak mu dává tu pusu :D :-* A pokud jste viděli Sestry na Bahamách ( s Olsenkami ) , tak to je ten hotel. Jě hodně známí. A oni tam plavali s těma delfínama. Určitě si to užili. Jsou to skvělé fotky a Hilary s Mikem jsou tam zlatí :-* Podívejte se !

Twitter 0.29

9. dubna 2011 v 20:17 | Xoxo Duff |  Twitter
27.3. 2011
Hilary přidala fotku a napsala k ní na svůj twitter.

Omg human bowling! Now how much fun does that look! Wonder if they would let me try? Mike would die! Lol

Překlad :
Omg human bowling! Now how much fun does that look! Wonder if they would let me try? Mike would die! Lol http://t.co/dwfFlUR


Twitter 0.28

9. dubna 2011 v 20:15 | Xoxo Duff |  Twitter
27.3. 2011
Hilary napsala na svůj twitter.

At penguins game! Very happy girl right now! Let's cross our fingers for a win!!

Překlad :
Na tučňácí hře! Velmi Šťastná Dívka Pravé Tede! Pojďme přes Naše prsty Na výhru!
free counters
 Aktualizace FLAG counter 20.2. 2011 16:42


JSEM FANOUŠKEM